YPS Plast | Bagaj Havuzu

_____

Firmamız 2000 yılında Denizli’de faaliyete başlamış olup, uzmanlık alanı olan Bagaj HavuzuHavuzlu paspas ve havuzlu üniversal bagaj paspası imalatı yapmaktadır.

Bagaj havuzu imalatında Türkiye’deki ilk imalatçı firma olmanın verdiği tecrübe ve güvenle siz değerli müşterilerimize layık olmak tek amacımızdır.

Termoform tekniğiyle ve farklı ebatlardaki makine parkuruyla bagaj havuzu imalatı dışında değerli müşterilerimizden gelen fason imalatlarda bünyemizde bulunan kalıp imalatımızla birlikte gerçekleştirilebilmektedir.

Oto aksesuar ve yan sanayi gurubunda sektöre en kaliteli hizmeti sunmak amacında olan firmamız pazarlama ağımızla oto plaza ve oto aksesuarcıların taleplerine cevap vermektedir.

Tüm yeni çıkan modellerle birlikte güncel eski modellerinde kalıplarını bünyemize katarak değerli müşterilerimizin bütün taleplerine cevap vermek ve en iyi hizmeti sunmak ana hedefimizdir.

Müşteri Yorumları

Müşterilerimizden aldığımız geri dönüşlerden bazıları. (Not: Yorumlar Google Haritalardan ve Whatsapp İletişim hattımızdan gelmiştir.)
Lancer 2006 aracıma seçtiğim istediğim kalitede havuzu (TR’de ilk) çıktı alıp verdiler hem de on dakikada. Ayrıca çok ilgili ve efendi insanlar. Giriş bölümünde havuz çeşitleri (4 adet) sergileniyor, bütçe ve isteğe göre ince kalın sert yumuşak orta. Arkadaşımin Corolla 2008’i ve kendim için aldım. Cuk diye oturdu milim hesabı yapılmış belli ki, en ince ayrıntılarına kadar. Arge ürünü. Ayrıca oradan teslim aldığımız için gayet cazip bir fiyatla almış olduk. Bekleme lobisi de güzel. Zevkle yorum yapıyorum üç haftadır kullanıyoruz olmazsa olmaz bir ürün
M.. R...
Mükemmel bir hizmet aldım. Whatsapp tan hemen cevap verdiler. Gönderi çok hızlı. Fiyat çok uygun. Aldığım ürün kalitesi çok düşük idi ama ucuz olduğu için bu fiyata bu kalite diye düşündüm çünkü orijinal (araç bayisinin logolu ürünü) bagaj havuzu 4 kat fiyata idi. Aracım Subaru XV 2019 model. Ürünü aldıktan 1 ay sonra YPS firması beni aradı ve daha kaliteli ürün ürettiklerini söyledi ve ücretsiz gönderebileceklerini belirttiler. Ben kargo ücretini karşılarım dediğim halde kargo ücreti dahil ikinci bir ürün (daha kaliteli) tarafıma ücretsiz gönderilmiştir. Türkiye’de böyle satıcıya rastlamak gerçekten zor. İkinci gelen ürün kalitesi güzel. Hızlı, uygun fiyatlı ve dürüst bir işletme.
Zafer Yazıcı
YPS plastikten daha önce akrabalarım için pek çok kere sipariş vermiştim ve her siparişimden son derece memnun kaldım. Piyasada benzer kalitede hatta daha düşük kalitede ürünler birkaç kat fazla fiyat ile satılıyor. YPS marka bagaj havuzları gerçekten çok kaliteli. Hem araca çok iyi uyum sağlıyor, hem çok kaliteli malzeme kullanılıyor, hem de kesinlikle koku yapmıyor. Buraya yorum yapma nedenime gelince son siparişimde malzeme kalitesinin biraz düştüğü yönünde firmaya serzenişte bulunmuştum WhatsApp üzerinden fakat bana hemen geri döndüler ve çok sınırlı sayıda üründe hammaddeden kaynaklı sıkıntı yaşandığını söylediler ve kısa süre sonra (bugun) tekrar tarafıma ulaşarak yeni hammaddenin tedarik edildiğini ve yeni ürünü tarafıma ücretsiz olarak gondereceklerini soylediler. Bu zamanda malının arkasında duran bu şekilde dürüst ve ahlaklı çalışan üretici veya satıcı ile karşılaşmak çok zor. Firmaya bu tutumundan dolayı çok teşekkür ediyorum. Herkese buradan alışveriş yapmasını tavsiye ederim. Çok düzgün çalışan ve nazik insanlar.
Not: Bugün yeni ürün tarafıma ulaştı. Daha öncekiler gibi kalitesi yine çok iyi.
Alper